NOWOŚCI
   
 

DFL 500/750 - winda standardowa

Winda ta przeznaczona jest do samochodów dostawczych do 3,5 t DMC, przede wszystkim do Mercedesa Sprintera, VW Craftera i Iveco Daily.

Stosowana jest do zabudowy kontenerowej i skrzyniowej.

Udźwig: 500/750 kg w odległości 600 mm od końca zabudowy. Ciężar jedynie 180kg.

Mechanizm podnoszenia:
niezawodne solidne wykonanie z kompaktowym mechanizmem podnoszenia posiadającym po 2 siłowniki podnoszenia i 2 siłowniki zamykania podwójnego działania, niskoobsługowe łożyska, płetwy montażowe gotowe są do przykręcenia do ramy pojazdu, 1-częściowy zderzak przeciwnajazdowy chroniący przed wjechaniem pod pojazd, automatyczne odchylenie platformy w dół lub w górę na podłożu za pomocą mechanicznych wieszaków. Mechanizm podnoszenia polakierowany w kolorze czarnym RAL 9005.

Agregat napędowy:
12V, dogodny serwis ze względu na położenie z boku na płetwie montażowej, po prawej stronie.

Klinowa platforma aluminiowa płaska o wysokości 1455 lub 1605 mm
Duża płaska powierzchnia pod teksty reklamowe.

 

DFL 1000 - winda standardowa

Winda ta przeznaczona jest do samochodów dostawczych do 7,49 t DMC z szerokością ramy 750 mm lub 848-864 mm. Stosowana jest do zabudowy kontenerowej i skrzyniowej.

Udźwig: 1000 kg w odległości 600 mm od końca zabudowy. Ciężar jedynie 255kg.

Mechanizm podnoszenia:
niezawodne solidne wykonanie z kompaktowym mechanizmem podnoszenia posiadającym po 2 siłowniki podnoszenia i 2 siłowniki zamykania podwójnego działania, niewymagające konserwacji łożyska, płetwy montażowe gotowe są do przykręcenia do ramy pojazdu, 1-częściowy zderzak chroniący przed wjechaniem pod pojazd, automatyczne odchylenie platformy w dół lub w górę na podłożu za pomocą mechanicznych wieszaków.

Wysokość podnoszenia:
maks. 1100 mm.

Agregat napędowy:
24 V 1,2 kW lub 24 V 1,2 kW, dogodny serwis ze względu na położenie z boku na płetwie montażowej. Mechanizm podnoszenia polakierowany w czarnym kolorze RAL 9005. Winda ta przeznaczona jest do samochodów ciężarowych do 10 t DMC z szerokością ramy 848-864 mm. Stosowana jest do zabudowy kontenerowej i skrzyniowej.

Klinowa platforma aluminiowa płaska,
Duża płaska powierzchnia pod teksty reklamowe.

 

DFL 1500 - winda standardowa

Winda ta przeznaczona jest do samochodów dostawczych do 16 t DMC z szerokością ramy 848-864 mm. Stosowana jest do zabudowy kontenerowej i skrzyniowej.

Udźwig: 1500 kg w odległości 600 mm od końca zabudowy. Ciężar jedynie 300kg.

Mechanizm podnoszenia:
niezawodne solidne wykonanie z kompaktowym mechanizmem podnoszenia posiadającym po 2 siłowniki podnoszenia i 2 siłowniki zamykania podwójnego działania, niewymagające konserwacji łożyska, płetwy montażowe gotowe są do przykręcenia do ramy pojazdu, 1-częściowy zderzak chroniący przed wjechaniem pod pojazd, automatyczne odchylenie platformy w dół lub w górę na podłożu za pomocą mechanicznych wieszaków

Wysokość podnoszenia:
maks. 1328 mm.

Agregat napędowy:
24 V, dogodny serwis ze względu na położenie z boku na płetwie montażowej. Mechanizm podnoszenia polakierowany w czarnym kolorze RAL 9005. Winda ta przeznaczona jest do samochodów ciężarowych do 16 t DMC z szerokością ramy 848-864 mm. Stosowana jest do zabudowy kontenerowej i skrzyniowej.

Aluminiowa platforma typu N,
Wykonana z profilów aluminiowych o grubości 40 mm, z dwoma przyspawanymi wzmocnieniami aluminiowymi.

Aluminiowa platforma typu K,
Duża płaska powierzchnia pod reklamy.